Lanvi

Materiāli

KEUNE

Visā pasaulē frizieri pieprasa augstu kvalitāti, nemitīgu attīstību jaunu risinājumu meklēšanā, plašu produkcijas sortimentu, kas piemērota friziera, klienta gaumei un stilam. Izprotot šīs frizierim tik svarīgās vērtības un uzstādot tās par prioritātēm, šobrīd KEUNE var lepoties ar saviem klientiem nu jau vairāk kā 80 pasaules valstīs. "KEUNE HAIR COSMETICS" ir dibināts tālajā 1922. gadā Nīderlandē un šobrīd ir viens no nedaudzajiem neatkarīgajiem ģimenes uzņēmumiem frizieru pasaulē, kas ražo profesionālu matu kosmētiku.

  • Colors - Profesionālas matu krāsas - TINTA COLOR, SEMI COLOR,SO PURE.
  • Perms - KEUNE ilgviļņi ir ilgnoturīga struktūra, forma un apjoms.
  • Conditioners: Shampoo - KEUNE matu kopšanas līdzekļi sniedz matiem jaunu dzīvību. Rezultāts ir skaisti, vijīgi mati ar mirdzumu un veselīgu galvas ādu.
  • Styling - AR KEUNE veidošanas līdzekļiem, frizierim būs iespēja sevi radoši izpaust. Veidošanas produkti piedāvā katra individuālām vajadzībām nepieciešamo pamatu, struktūru un rezultātu.
  • Accessories - KEUNE piedāvā plašu profesionālo aksesuāru un pakalpojumu klāstu, kas stiprina KEUNES imidžu

 

 

Londa Professional

Londa Professional ir Wella Professionals lifestyle zīmols, kurš pazīstams kopš 1956. gada, kad vēl uzņēmums, kas atrodas Rotenkirhenā Austrumvācijā, iegūst jaunu zīmola nosaukumu Londa ar pašlaik pazīstamo Wella logotipu.

Londa Professional, tic skaistumam, kas rada labsajūtu. Skaistumam, kas paredzēts reālajai dzīvei, frizieru salonu ikdienai un reāliem cilvēkiem. Tic spēkam, ko sniedz sadarbība dažādu vietējo sabiedrību ietvaros, kur katram ir, ko dot un ar ko dalīties. Tic, ka mazas lietas var nest laimes pilnus mirkļus.

Londa Professional profesionālie risinājumi ir izstrādāti frizieru saloniem,  vietām, kur personībai ir tikpat liela nozīme, cik izskatam. Plašs produktu klāsts sākot no professionāliem matu kopšanas un veidošanas līdzekļiem un beidzot ar professionālām matu krāsām, balināšanas līdzekļiem un ilgviļņiem.

 

Schwarzkopf

Būdams viens no trīs pasaules vadošajiem matu kosmētikas zīmoliem, Henkel zīmols Schwarzkopf jau vairāk kā 111 gadu pārstāv kvalitāti, zināšanas un inovācijas. Zīmols ir ieguvis gan patērētāju, gan profesionālu frizieru uzticību. Ikviena produkta inovācija, kura tiek piedāvāta tirgū ar Schwarzkopf vārdu, sniedz ieguvumu tās patērētājiem.

Kompānijas Schwarzkopf Professional visdaudzveidīgākā un pilnīgākā profesionālā līnija ir Bonacure – tā ir produktu, kas rūpējas par jūsu matiem no iekšienes, līnija. Kompānijas inovatīvais izrāviens mūsdienās ir krāsas Schwarzkopf Blond Me izstrāde. Šī krāsa ir pirmā sistēmiskā pieeja balināšanai, matu krāsošanai šķipsnās un tonēšanai. Liels solis dabiskās kosmētikas nozarē ir kompānijas Schwarzkopf Professional novatoriskais zīmols – Essensity. Šī līnija ir arī matu profesionālās kosmētikas komplekss. Nav iespējams nepieminēt vēl vienu ultramoderno un kreatīvo sēriju modelēšanai, formas un spīduma veidošanai no Schwarzkopf Professional – Osis. Nevienu neatstās vienaldzīgu milzīgā laku, matu putu, smidzināmo līdzekļu, modelējošo pūderu klāsts, kas dots šajā sērijā.

Aloxxi

Valdzinošas krāsas, profesionāli produkti un nerimstoša zināšanu papildināšana – šie ir Aloxxi darbības trīs pamatprincipi. Aicinām Jūs iepazīt aizraujošo krāsu pasauli kopā ar mums. Krāsa ir Dzīve! Il Colore è Vita!

Laba glezna sākas ar labu audeklu.Lai radītu labu gleznu, nepieciešama kombinācija – audekls, uz kā radām un – krāsa, ar ko radām. Matu krāsas satur ekskluzīvo, Aloxxi izstrādāto, CDP Complex®, kas nodrošina 100% krāsas piesātinājumu. Tā ir vairāk kā krāsa – tā ir personības izpausme.

Aloxxi produktos pielietojamās sastāvdaļas un tehnoloģijas.

  • Advanced Direct Dye Technology – modernizēta tieša krāsojuma tehnoloģija
  • CDP Complex® (Condition – kondicionē, Deposit – noturīgums, Protect – aizsargā
  • Advanced Recovery Technology™ – 10 anti-oksidantu maisījums
  • Essential 7 Botanic Blend – 7 botānisko eļļu maisījums (olīvas, vīnogas, saulespuķes, ģerānija, muskatsalvija, jojoba un valrieksti)
  • ColourCare Complex – zinātnes un dabas sinerģisks maisījums (granātābolu, baltās priedes mizas, vīnogu sēklu, zaļās tējas lapu, žeņšeņa, aļģu, lāčogu, kumelīšu, lakricas sakņu un ehinacejas ekstrakti). 

JŪSU matu krāsa IR MŪSU lielākā vērtība!