Lanvi

Muguras masāža

 Muguras masāža sevī ietver dažādus masāžas paņēmienus (glaudīšanu, berzēšanu, mīcīšanu, vibrāciju). Tās iedarbība ir vispusīga, atkarībā no pielietotajiem paņēmieniem un izpildījuma īpatnībām.

Masāžas laikā uzlabojas asins cirkulācija, mazinās spriedze, kā arī līdzsvarojas nervu sistēma, nostiprinas muskuļu korsete. Šī masāža labvēlīgi iedarbojas uz mugurkaula locītavu un saišu sistēmu un lieliski relaksē. Atslābinieties un atbrīvojiet ķermeni no spriedzes! 

 

Visa ķērmeņa masāža

Visa ķermeņa masāža ir patīkama, atslābinoša un vērtīga procedūra veselības profilaksei, bet ir arī dažas atsevišķo ķermeņa zonu masāžas, kuras sniedz līdzīgu vērtību kā visa ķermeņa masāža, tās ir galvas masāža, muguras masāža, pēdu masāža, plaukstu masāža, jo šajās vietās atrodas punkti, kuros atspoguļojas viss ķermenis kopumā. Tādēļ veicot masāžu pēdām vai plaukstām, notiek netieša iedarbība uz visu ķermeni.

Limfodrenāžas masāža 

Tā ir metode, kas palīdz noņemt tūsku un uzlabo limfas cirkulāciju organismā. Limfodrenāžas masāža sastāv no ritmiskām, vieglām paņēmienu sērijām ap limfvadiem un apkārtesošajam audiem, palīdzot limfai plūst uz sirdi, tādējādi novēršot tūsku bojātajā rajonā. Limfodrenāžas masāžu pielieto pie lokāliem limfas atteces traucējumiem pēc traumām, rētām, kā arī pie lokālas limfātiskās tūskas pēc traumām un operācijām, pēc iekaisīgiem procesiem, pēc krūts vēža operācijām sievietēm , kā arī pēc kosmētiskām operācijām tūskas mazināšanai . To izmanto insulta ar parēzi gadījumos, kā arī pie sklerodermijas un reimatiskā tipa slimībām, kā arī pēc lūzumiem pēc ģipša noņemšanas tūskas mazināšanai . Limfodrenāžas masāžu izmanto arī skaistuma procedūrās kā pretcelulīta masāžu.

Pretcelulīta medus masāža

 

Medus masāža nāk no Senās Tibetas un tās pamatā ir ādas un bioloģiski aktīvo vielu, kuras satur medus, mijiedarbība. Ar šīs masāžas palīdzību efektīvi var cīnīties ar celulītu, veicot medus masāžu problemātiskajās vietās. 

Medus masāžas priekšrocības: 

- krasi uzlabo asinsriti dziļos ādas slāņos, 
- veicina iekšējo orgānu un audu apgādi ar barības vielām, 
- medus atdodot bioloģiski aktīvās vielas, absorbē toksīnus un veicina to ātru izvadīšanu no organisma, 
- attīra ādu, tā kļūst zīdaina, elastīga, izlīdzinās zemādas sabiezējumi, 
- uzlabojas organisma stāvoklis kopumā. 

Masāža: 

- medu paņem plaukstās un ar pliķējošām kustībām to pārnes uz masējamo vietu, 
- daļa smēres aiziet, daļa paliek uz rokām, 
- ja ir vairākas masējamās zonas, tad katru zonu masē pēc kārtas, 
- pēc tam, kad medus pilnībā ir pārnests uz masējamo vietu, plaukstas stingri “pielīmē” pie ķermeņa un tad krasi atrauj, 
- tātad pakāpeniski plaukšķināšana pāriet uz daudz asākām un stingrākām kustībām, 
- piespied plaukstas pie ķermeņa arvien stingrāk un attiecīgi arvien asāk tās atrauj, 
- medus tiek iesists ādā un virspusē paliek plāna kārtiņa, 
- pēc tam uz rokām parādās balta masa, kuras lielākā daļa pāriet uz plaukstām, 
- tālāk medu nomazgā ar siltu ūdeni un mīkstu sūkli, 
- pēc tam ķermeni obligāti ieziež ar mitrinošu krēmu. 

Pēc masāžas vietām paliek zilumi, kuri ar laiku noiet. Sākumā procedūra liekas sāpīga, taču vēlāk āda adaptējas un ir vieglāk.

 

 

 

Lipolītiskā – kompresijas masāža   

Lipolītiskā - kompresijas masāža paredzēta cīņai ar celulītu. Tā ir masāža ar spēcīgu drenējošu un taukus šķeļošu iedarbību. Masāžas gaitā tiek uzlabota asinsrite, paātrināta lieko šķidrumu un toksīnu izvadīšana no organisma. Procedūru rezultātā pakāpeniski samazinās „apelsīna miziņas” efekts ,samazinās ķermeņa svars un tiek panākta figūras korekcija.

Masāžas gaitā uzlabojas ādas izskats un elastība, kas nodrošina liftingu.

Masāžu veic kursa veidā 10-12 reizes. Sevišķi smaga celulīta gadījumos pie tā 3 un 4 stadijas, kursu atkārto.

Īpašas masāžas sejai un dekoltē zonai

 

  • Bleferolift masāž - 1 stunda                     

Bleferolift masāža – iedarbīga , fizioloģiska masāža, ko radījusi pasaulē slavena ārste kosmetologs, fizioterapeits, pamatojoties uz cilvēka anatomiju un savu daudzgadīgo pieredzi skaistumkopšanas jomā.

Masāža paredzēta sejas augšējai un vidējai zonai un nodrošina iedarbību uz ādu ,muskuļiem, kauliem. Masāžas , metodika nodrošina spēcīgu audu drenāžu, panākot tūskas mazināšanos zonā ap acīm. Masāžas rezultātā tiek nostiprināts acs gredzenveida muskulis un tā ir iedarbīga profilakse plakstiņu noslīdējumiem. Panākot pieres muskuļu atslābināšanos, mazinās grumbiņas uz pieres un tā sauktās „vārnu kājiņas”. Bleferolift masāžas rezultāts redzams pat pēc vienas procedūras, bet noturīgs rezultāts sasniedzams jau pēc 6-10 reizēm. Savlaicīgi uzsākot šo masāžu ,iespējams uz ilgu laiku attālināt novecošanās procesus zonā ap acīm, uz pieres un vaigiem- likvidējot tūsku, tumšos lokus ap acīm, mazinot mīmiskās grumbiņas un plakstiņu noslīdējumus, novēršot taukaudu trūces acu zonā, rezultātā panākot ievērojamu izskata uzlabošanos pat pēc vienas procedūras.

 

  •  IQ Quiromasāža - 1 stunda

Quiromasāža radīta vairāk kā 20 gadu zinātnisku pētījumu un prakses gaitā, atlasot visiedarbīgākās un rezultatīvākās masāžas tehnikas un paņēmienus katram ādas tipam un novecošanās pakāpei.

Quiromasāža paredzēta novecošanās procesu rezultātā radušos izmaiņu korekcijai un profilaksei. Masāžai ir gan estētisks gan atslābinošs, gan atveseļojošs efekts. Atbilstoši ādas novecošanās stadijai, tiek panākts sejas un kakla ādas deformācijas koriģējošs rezultāts. Tiek mazinātas grumbas, atjaunota ādas elastība, normalizēta ādas vielu maiņas funkcija. Masāžas laikā pielietotās metodes ievērojami uzlabo asinsriti un limfas cirkulāciju, novērš un palēnina ādas, muskuļu un galvaskausa kaulu novecošanās procesus.

Masāža nodrošina tūlītēju estētisku efektu. Noturīgs rezultāts panākams pēc 8-12 procedūrām un saglabājas 6 mēnešus. Laicīgi uzsākot Quiromasāžu novecošanās profilaksei, iespējams atvirzīt novecošanos par desmit gadiem, atsakoties no operācijām un injekcijām.

 

  •  Reformējošā (modelējošā ) liftinga masāža – 1 stunda

Atjaunojoša, tonizējoša, drenējoša masāža, kas paredzēta ādas novecošanas procesu mazināšanai. Īpaši efektīvi ietekmē atslābušu muskuļu tonusu un ādas reģenerācijas procesus. Masāža palīdz mazināt grumbiņas, nodrošina liftingu, veicina lipolīzi (samazina taukaudu uzkrāšanos).Veicot masāžas kursu 6-8 reizes iespējams samazināt pat dubultzodu un tā sauktos „buldoga vaidziņus”. Masāža ietver seju, dekoltē zonu, augšdelmus un plecu joslas muguras zonu.

 

  • Ajūrvēdas kosmētiskā masāža „Mukhabjangha” -  1 stunda 20 minūtes 

Tonizējoša enerģētiska masāža, kuras rezultātā tiek panākta organisma attīrīšana, audu atjaunošana, ādas barošana. Masāža uzlabo atmiņu, dziedējoši iedarbojas uz visām organisma sistēmām. Masāžas gaitā tiek panākta asinsrites uzlabošana, detoksikācija, limfodrenāža. Reflektoro punktu stimulācija mazina stresu ,atbrīvo muskuļus, panākot ādas liftinga efektu. „Mukhabjangha” ne velti tiek dēvēta par jaunības saglabāšanas masāžu.

Masāžai tiek izmantotas 100% dabīgās eļļas- tai skaitā eļļa „3 došas”.”3 došas” paredzēta vatas, kaphas un pitas harmonizācijai.