Lanvi

Ultraskaņas terapija

Ultraskaņas (US) terapija ir fizikālās terapijas metode, kas darbojas, US viļņu enerģiju pārveidojot siltuma enerģijā. Tādējādi audu sasilšana aktivizē organisma bioķīmiskos un fizioloģiskos procesus:

 • tiek nostiprināti saistaudi un paplašināti asinsvadi, uzlabojot mikrocirkulāciju un šūnu vielmaiņu,
 • tiek veicināta iekaisuma mazināšanās, šķīdināti rētaudi, uzlabota audu reģenerācijas un uzsūkšanās procesi,
 • samazinoties receptoru jūtībai, tiek mazinātas sāpes.

Vai zinājat kad uzacis ir viena no,perfektas sejas vajadziba,pie mums mūsu speciālisti palīdzes jums izveidot jums piemerotu uzacu formu, Kā jūs vēlesieties!

Radioviļņu liftings

Radioviļņu liftings – termiskais efekts aktivizē kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, kā rezultātā grumbas kļūst seklākas un ievērojami uzlabojas ādas tonuss. No jaunajām kolagēna šķiedrām veidojas zemādas “karkass”, kas nostiepj ādu no iekšienes, nodrošinot liftinga un atjauninošu efektu. Grumbiņu izlīdzināšana, ādas tonusa paaugstināšana, pūtīšu ārstēšana to aktīvā stadijā, postakne ārstēšana, kopšana pēc ķirurģiskā liftinga.

Elektroporācija/Mezoporācija

Efektīvākā un modernākā no metodēm medicīnā un kosmetoloģijā, ar kuras palīdzību bez jebkādiem ādas bojājumiem tiek ievadītas lielmolekulāras bioloģiski aktīvas vielas dziļākajos ādas slāņos.
Aktīvās vielas transdermāli, bezinjekcijas ceļā tiek ievadītas ādā ar noteiktas frekvences strāvas impulsu palīdzību. Rezultātā rodas iespēja transportēt dziļajos ādas slāņos lielmolekulāras aktīvās vielas lielākos daudzumos un dziļāk, nekā tas ir iespējams ar jonoforēzi vai ultraskaņu.

Darsenvāls

Darsonvāla ierīce visbiežāk tiek lietota, veicot sejas tīrīšanas procedūras. Strāvu iegūst ar speciālu aparātu un ārstējamai vietai pievada ar kondensatora elektrodu (stikla caurule ar metāla uzgali iestiprināšanai elektroda turētājā), ko lēni bīda pa ādu. No elektroda uz ādu pārlec sīkas dzirksteles, kas kairina ādas receptorus un rada patīkamu durstīšanas sajūtu; jūtams arī neliels siltums. Procedūra paplašina asinsvadus, mazina spazmas, regulē asinsvadu sienu tonusu, uzlabo audu barošanos, mazina sāpes, niezi, veicina brūču dzīšanu

Darsonvāls uzlabo ādas vielmaiņu, paaugstina tās elastību un kavē grumbu veidošanos. Šai procedūrai piemīt arī sāpes un niezi mazinošs efekts. Pateicoties darsonvāla pretiekaisuma iedarbībai, šo procedūru veiksmīgi izmanto nelielu ādas iekaisumu ārstēšanā.
Pēc tīrīšanas un darsonvalizācijas kosmetologs uzklās atvēsinošu masku, kas nomierinās ādu, noņems iekaisumu un bagātīgi mitrinās un pabaros ādu.

Mezoterapija

Mezoterapiju izmanto, lai novērstu mitruma zudumu ādā, ādas blāvumu, atslābumu, elastības un tonusa zudumu, mazinātu pārmērīgas saules iedarbības sekas.

Izmantojamie preparāti tiek izvēlēti individuāli, ņemot vērā katra klienta ādas īpašības un risināmo problēmu. Injekcijas tiek veiktas ar ļoti smalkām adatiņām visās sejas zonās. Šīs injekcijas ir pilnīgi drošas, nerada nekādas komplikācijas vai blaknes. Mezoterapijai ir daudz priekšrocību: preparāti tiek ievadīti mazās devās tieši problēmzonā, neietekmējot organismu kopumā, rezultāti ir efektīvi un ilglaicīgi, tā ir mazsāpīga metode, un procedūra tiek veikta ambulatoros apstākļos, kā arī tā ir ideāli apvienojama ar citām mūsdienu estētiskās medicīnas metodēm.

Ādai novecojot, krēmi un sejas maskas arvien mazāk dod vēlamo efektu, jo šie līdzekļi nespēj iekļūt ādas dziļākajos slāņos. Ar mezoterapijas palīdzību āda daudz pilnīgāk tiek apgādāta ar vitamīniem, aminoskābēm, antioksidantiem, fermentiem un citām bioloģiski aktīvām vielām, kas veicina elastīna un kolagēna veidošanos, tādējādi uzlabojot ādu no iekšpuses, padarot to svaigu, uzlabojot ādas krāsu un elastību.

Sejas atjaunināšanai visbiežāk izmanto individuāli kombinētus mezokokteiļus, kuru sastāvā ir ādas struktūru uzlabojošo vielu komplekss.

 • Mezoterapiju ieteicams izvēlēties:
 • sejas, kakla, dekoltē zonas ādas atjaunināšanai;
 • sejas krāsas uzlabošanai;
 • sejas ovāla veidošanai;
 • cīņai ar dubultzodu;
 • deguna – lūpu zonas rievu un grumbu samazināšanai vai novēršanai;
 • ādas novecošanās profilaksei un ārstēšanai;
 • pigmentācijas novēršanai.

Mandeļu pīlings

Virspusējais mandeļu pīlings ir pieprasīts kosmētikas salonu klientu vidū. Mandeļu pīlings sniedz mitrinošu, stimulējošu un antioksidējošu efektu un ir ideāli piemērots cīņai pret ādas novecošanas pirmajām pazīmēm. Profesionālais mandeļu pīlings Medic Control Peel sniedz papildu pretmikrobu iedarbību, tādēļ tas bieži tiek izmantots problemātiskas ādas ar aknes pazīmēm ārstēšanai. Mandeļu skābes molekula ir pietiekami liela, kas nodrošina drošu pīlinga sastāva iedarbību uz ādu un praktiski pilnībā izslēdz hiperpigmentācijas rašanās iespējas pēc pīlinga. Delikātais mandeļu pīlings tiek rekomendēts diennakts izmantošanai pacientiem ar dažādiem ādas tipiem, tai skaitā tumšas ādas īpašniekiem.
Gaidāmais efekts:

 • Uzlabojas ādas struktūra
 • Attīrās āda
 • Izlīdzinās mazās krunciņas
 • Izlīdzinās ādas krāsa (vasaras raibumi, saules pigmentācija u.c.)
 • Stimulējas pašu kolagēna un elastāna izdalīšanās
 • Viegls liftinga efekts (tai skaitā arī cilvēkiem ar vecuma izmaiņām)
 • Rekomendē aknes un komedonu ārstēšanai


Redzams efekts no mandeļu pīlinga saglabājas līdz pat divām nedēļām.
Procedūras priekšrocības: nerada ādas kairinājumu un apsārtumu; ar nelielu mandeļu skābes koncentrāciju iespējams pilnībā izvairīties no ādas lobīšanās pēc procedūras; nav diskomforta procedūras laikā (tikai viegla kņudēšana – nekādas dedzināšanas); samazināta iespēja, kas pēc iekaisuma parādīsies hiperpigmentācija; uzreiz pēc procedūras var uzklāt kosmētiku un doties uz ballīti; labi papildina arī citas procedūras.
Rekomendējamais kurss
Ja ir nopietnas problēmas ar ādu, ir ieteicams veikt kursu reizi (7-10 dienas). Kurss sastāv no 3 līdz 10 procedūrām atkarībā no jūsu ādas stāvokļa. Ja jūs esat apmierināti ar savu ādu un vienkārši vēlaties atsvaidzināt savu seju, nomainiet mandeļu pīlingu uz citām kosmētiskām procedūrām.

Mikrodermobrazija

Mikrodermabrāzija – tā ir ādas virspusēja slīpēšana. Procedūra ir nesāpīga un ļoti komfortabla. Pozitīvais efekts ir pamanāms
uzreiz. Speciālie uzliktņi ļauj rūpīgi apstrādāt
nepieciešamo apvidu un attīrīt ādu pat visgrūtāk pieejamajās vietās: nāsis, plakstiņi, kakls, aizauss apvidus, dekoltē zona, zona
ap acīm un sevišķi jutīgās zonas.Ar mikroslīpēšanas palīdzību var arī noņemt vai mazināt rētas, pigmentācijas plankumus,
smalkas krunciņas un grūtniecības
rezultātā radušās strijas, kā arī atjaunot stipri novecojušu, plānu dzeltenīgu ādu. Neuzkrītošākas var padarīt arī lielās grumbas.
Mikroslīpēšana samazina poras un izlīdzina rētas. Process veic arī ādas dziļo masāžu.

Mikrodermabrāzija ir kļuvusi par labu alternatīvu lāzera slīpēšanai un ķīmiskajam pīlingam, jo tai praktiski nav kontrindikāciju un
nevēlamu blakusparādību. Tā ir ātra un nesāpīga metode, kas neprasa nekādu iepriekšēju ārstēšanu vai vietējo anestēziju,
tādēļ klienti ir apmierināti un novērtē tās rezultātus jau uzreiz pēc procedūras.. Mikrodermobrāzija izslēdz ādas
traumēšanu,lobīšanu vai apsartuma iespēju. Epidermas
nedzīvās noslīpētās šūnas tiek uzsūktas ar vakuumu, dzīvās un veselās šūnas paliek neskartas.Vakuums procesu pastiprina,
padarot to dziļāku un efektīvāku.

Vispirms sejas āda tiek attīrīta ar speciālu līdzekli un toniku. Pēc tam kosmetoloģe to dezinficē ar speciālu līdzekli. Tad seko
dimantu mikrodermabrāzijas procedūra, ko noslēdz ādas tipam piemērota maska un krēms.

Mikrodermabrāzijas kontrindikācijas: asi iekaisuma procesi, herpess.