Lanvi

Ja senāk manikīrs tika uzskatīts kā luksus pakalpojums turīgākiem cilvēkiem, tad mūsdienās to varētu uzskatīt par mūsdienu sieviešu ikdienas nepieciešamību.


Regulāras manikīra procedūras padara Jūsu rokas sakoptas, tīras un pievilcīgas. Veicot manikīru, tiek likvidēta nagu kutikula, Jūsu nadziņi tiek attīrīti, nogriezti, apvīlēti tādā formā, kas ideāli piestāv Jūsu pirkstu un rokas formai. Pēc tam Jūsu nadziņi tiek iemērkti speciālā traukā ar siltu ūdeni, kur parasti tiek pievienotas speciālas smaržīgas nagus mīkstinošas eļļiņas. Kad nadziņi ir mīksti un tīri, tie tiek pārklāti ar kutikulas eļļiņu un rokās tiek iemasēts mitrinošs roku mīkstinošs krēms, kas relaksē roku muskuļus un veicina asinsrites cirkulāciju. Un visvbeidzot ir pienācis laiks pārklāt nadziņus ar Jums iemīļoto nagulaku jeb izveidot skaistu dizainu, kas padarīs nadziņus atšķirīgakus, skaistākus un izteiksmīgākus.

 

      

 Roku un kāju kopšanas procedūras, jeb - manikīrs un pedikīrs


Lielākajai daļai sieviešu uzreiz ir priekšstats par to, ko šis jēdziens nozīmē. Katrai no mums tas saistās ar ko savu - vienai ar jauku procedūru skaistumkopšanas salonā,citai ar sakopšanu mājās, pašas spēkiem. Klasiskā un vispārīgā izpratnē manikīrs un pedikīrs ie nagu formas veidošana, kutikulas likvidēšana,roku un pēdu apstrāde, un protams, nagu lakošana.

 

 

 

 

 Aparātu manikīrs/pedikīrs

 To veic ar speciāla aprīkojuma palīdzību, izmantojot dažādus slīpēšanas uz


gaļus. Kutikula netiek traumēta, tiek likvidētas vien atmirušās šūnas.

 Aparātu manikīru/pedikīru uzskata par saudzīgāko nagu un pirkstu ādas apstrādes veidu, to veic uz sausas ādas. Šo manikīru iesaka tiem, kam ir kādas nagu problēmas, sausa roku ada un kutikula.

Aparātu manikīra/pedikīra procedūra

  • Pirms aparātu manikīra/pedikīra veikšanas meistars uzklāj uz ādas speciālu antiseptiķi, kas pasargā to no infekcijas.
  • Ar koka lāpstiņu tiek atbīdīta kutikula un apstrādāta ar mīkstinošu sastāvu.
  • Ar dažādiem un izmēra ziņā atšķirīgiem uzgaļiem tiek slīpēta āda, likvidēta kutikula, apstrādāti nagi.
  • Nobeigumā uz ādas un nagiem uzklāj krēmu un veic vieglu masāžu.

 

 

 

Gēla nagi

Nagu pieaudzēšana ir ērts un izplatīts veids, kā likt rokām izskatīties ne vien sakoptām,

bet arī smalkām un elegantām. Viena no metodēm, kas nodrošina vēlamo nagu garumu un dizainu, pēc iespējas ilgākam laika periodam - ir gēla nagu pieaudzēšana.

Ejot pieaudzēt gēla nagus, rēķinies, ka tas aizņems aptuveni 1,5 līdz 2 stundām, un neaizmirsti, ka tie būs jāatjaumo katru reizi, kad dabiskais nags ir paaudzies (aptuveni reiz mēnesī), lai izskatītos skaisti. Gēla nagam nav noteikta garuma, tos vari izvēlēties pēc saviem ieskatiem. Gēla nagi ir piemēroti klientēm kas mīl dažadu dizainu izpausmi, gan franču nadu klasiku.Tām klientēm, kas vēlās vienkrāsainus un klasiski skaistus nagus, mēs iesakām pārklāt gēla nagus ar gēla laku pārklājumu. Mūsu saloniņā gēla nagus liek pieredzējušas meisteres ar vairāku gadu pieredzi izmantojot IBD tehnoloģiju.

 

Gēla lakas

Manikīrs ar gēla lakas pārklājumu mūsdienās ir viens no populārākajiem veidiem. Firma „Kinetic” ir ļoti labi piestrādājusi pie sava nosaukuma popularizēšanas un ir viena no populārākajām gēla laku firmām, kuru arī mēs izmantojam savā saloniņā. Mūsu saliniņā ir pieejami aptuveni 80 krāsu toņi. Lai nekavētu klienta laiku, krāsas tiek žāvētas jaunākajā GELISH LED lampā. Klientes, kas vēlās kaut ko oriģinālu, mūsu salona meisteres var piedāvāt dažāda dizaina risinājunus tieši Jums. Stundas laikā var tikt pie skaistiem nagiem, kas izskatās sakopti un skaisti 2-3 nedēļu garumā. Noņemot gēla laku, labāk iesakām izmantot meistaru palīdzību, kas izmanto speciālus noņemšanas līdzekļus.

Kād ieguvumi?

  • Gelish gēla laka turās aptuveni 3 nedēļas, vai pat ilgāk
  • Gelish nostiprina Tavus nagus, tas ir plāns un dabisks
  • Viegli noņemams 20 minūtēs ar nagu lakas noņemšanai paredzēto šķīdrumu
  • Ļoti plaša toņu izvēle. Ir iespēja veikt arī franču manikīru
  • Piemērots gan manikīra, gan pedikīra veikšanai